Corporate & Startup Day Awards 2020 

Geçtiğimiz yıl büyük etki uyandıran ve bu yıl ikinci kez olarak İstanbul Kalkınma Ajansı desteğiyle Özyeğin Üniversitesi, Fast Company Türkiye ve Bizz Consulting tarafından kurum içinde çıkan yeni girişimlerin ve en etkili kurum & girişim işbirliklerinin teşvik edilmesi amacıyla  “Kurumsal Girişimcilik Ödülleri”ni düzenleyeceğiz. Kurumların hem kendi içlerindeki yeni girişim denemeleri hem de yeni girişimlerle yaptıkları işbirlikleri üzerine vereceğimiz bu ödüller, girişimci kuruma dönüşüm sürecinde etkili örneklere dikkat çekmek ve bu örnek projelerden öğrenmeyi sağlamak amacıyla adaylar arasından seçilecek en başarılı projelere verilecektir.

En İyi Kurumiçi Girişimcilik Projesi ve En Etkili Kurum & Girişim İşbirliği olmak üzere iki kategoride verilecek ödüller için kazananlar 27 Şubat tarihinde ISTKA destekli Özyeğin Üniversitesi Girişimcilik 4.0 Platformu ve Fast Company Türkiye’nin birlikte düzenleyeceği CORPORATE & STARTUP DAY 2020 konferansında açıklanacak.

Başvuru için kendi şirketiniz veya varsa başka kurumdan proje adayınıza göre ankette yer alan kısa soruları cevaplamanızı rica ediyoruz. Tek bir adayınız olabileceği gibi, birden fazla aday projeniz için soruları yanıtlayabilirsiniz.

Başvuruların değerlendirilebilmesi için anketin en geç 10 Şubat 2020 tarihine kadar anketin tamamlanmasını rica ederiz.

Kurumsal Girişimcilik Ödülleri Başvuru

Anketle ilgili her türlü soru için [email protected]tr‘den cevap alabilirsiniz.